FURNITURE / Tables / Table 11332466

nr 1133 2466

TABLE

19th century, Saknar låda, length: 114 cm, width: 67 cm, height: 65 cm, wear, damages.

1800-tal, Saknar låda, längd: 114 cm, djup: 67 cm, höjd: 65 cm

Condition: slitage, skador

1500

SEK 2200

Monday October 2 2017
at 20:07:54